Hakkımızda

Türkiye’de kişilerin ikamet izni başvurusu, öğrenim görmeleri, çalışabilmeleri ve ticaret yapabilmeleri hususlarında bir takım riskler ile karşı karşıya kaldıkları bilinmektedir. Bu durumda işletmemiz yeterli düzeyde etkin bilgi ve tecrübeye sahip çalışanları ile devreye girer.

Trapasaport Vize Danışmanlık bu alanda 10 yılı aşkın süredir hizmet veren bir firma olarak bilgi ve deneyimlerini sizlerle paylaşarak hizmet verir. Kurulduğu günden beri yurt içi ve yurt dışı vize işlemleri gerçekleştiren firmamız,

Büyükelçilikler, Konsolosluklar, Başkonsolosluklar, Göç İdaresi ve Noterler huzurunda başvuru sahiplerinin izni ile vekâleten tüm işlemlerini yürütmektedir.

Şirketimiz, müşterilerine gerekli servisler ve farklı çözüm yöntemleri sunar. Vize başvuru ve konsolosluk destek hizmetlerini en iyi şekilde gerçekleştirir. Vize başvurusundan pasaport teslimine kadar devam eden süreci mükemmel bir şekilde takip eder. Bu süreçte bilgi ve finansal servisler, operasyonlar ve çözümler hususunda gerekli bütün işlemleri gerçekleştirir. Yabancı ülke vatandaşlarının biyometri işlemlerini yapar. Yine yabancı kayıt programlarına kayıt işlemlerini de oluşturur. Tüm bu işlemleri güven içerisinde yapar.