Kalite Yönetmeliğimiz

‘’Müşteri her zaman haklıdır’’ prensibi ile insanların sunduğumuz hizmetlerden ve teknolojilerimizden fayda sağlayıp sağlamadığı konusunda emin olmayı hedefleriz. TRA Pasaport Vize Danışmanlık olarak kalite standartlarının iyileştirilmesi ve sürekliliği konusunda iyi bir kalite yönetimi oluştururuz. Dünya standartlarında uygulama ve yöntemler geliştirerek kaliteyi günlük yaşamınızın ve iş hayatınızın ayrılmaz bir bütünlüğü haline getiririz. Optimum hizmet amblemi ve ISO standartları gibi yönetim uygulamaları kalite anlayışımız ile elde edilmektedir. Çalışmalarımıza kalite prensibini yerleştirerek sürekli performansımızı gözlemleriz. Bu yöntem ile kalite standartlaştırılması stabil duruma gelmiş olur.

Kalite Yönetmeliğimiz şu aşamalar ile güçlenir:

1.Kalite kontrolü,

2.Kalite güvencesi,

3.Kalite yönetimi.

Bilgiye ve beceriye dayalı küresel yarış 2017 yılı itibarıyla hızlanmıştır. İletişim ve bilişim teknolojilerinde önemli gelişmeler yaşanmaktadır. Bu gelişmeler ile vize ve ikamet başvuruları da değişkenlik göstermiştir. Sistemlerin değişimler çerçevesinde yeniden yapılandırılması ve değerlendirilmesi gerekli hale gelmiştir.

İkamet ve vize başvuruları her geçen gün biraz daha artmaktadır. Değişmekte olan sosyal ve ekonomik dengeler ile bilgi ve daha nitelikli hizmet beklentisi ortaya çıkmıştır. Bu nedenle sistematik ve stratejik bir yaklaşım zorunlu hale gelmiştir. TRA Pasaport Vize Danışmanlık güncel bilgi ve belgelerin müşterilere ulaştırılması hususunda en güvenli kaynaktır.