Hakkımızda

Türkiye’de bulunan başvuru sahipleri Yurtdışı vize başvuruları, ikamet başvuruları, öğrenim amaçlı ve evlilik gibi bir takım nedenler ile seyahat planları yaparlar, yeteri düzeyde etkin olan firmamız bu sürecin hayati bir parçası olmaktadır.

11 yılı aşan hizmetinde TRA Vize Danışmanlık vize başvuruları, oturum izinleri, ticaret yapma, öğrenim, aile birleşimlerinde oluşabilecek birtakım riskleri ortadan kaldırma ve kolaylaştırma konusunda işlemlerini yürütmektedir. Kuruluşumuz kurulduğu günden itibaren;

Yabancı Temsilcilikler Büyükelçilikler, Başkonsolosluklar, Göçmenlik büroları ve noterler huzurunda işlemler yürütmektedir. 

Kuruluşumuz her bir müşterisine farklı servis ve çözümler sunmaktadır. Vize başvuru ve konsolosluk destek hizmetleri, bu hizmetlerin pasaport teslimine kadar olan bütünleşik süreci ve bu sürece bağlı olarak operasyonlar ve çözümler, bilgi ve finansal servisleri içerisinde barındırır.

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları veya yabancı ülke vatandaşlarının biyometri işlemleri ve bu işlemlere bağlı kayıt işlemlerini güven içerisinde yürütür.